Mieszkanie, Izabelin
Izabelin, Kruszewnia, wielkopolskie
- 1 900 zł
- 35,47 m²
- 53,57 zł/m²
Paweł Jóźwiak
Skontaktuj się
Mieszkanie, Izabelin
Izabelin, Kruszewnia, wielkopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, Izabelin
Zaktualizowane: 20 maja 2026
1 900 zł 35,47 m² 53,57 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/3
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 900 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 35,47 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Haven Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 255/5934/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Izabelin, Kruszewnia, Swarzędz, poznański, wielkopolskie
Opis nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Kruszewni
Na wynajem przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 35,47 m², położone na parterze niskiego budynku na kameralnym osiedlu Izabelin w Kruszewni.
Mieszkanie ma funkcjonalny układ.
Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki.
Lokal jest w bardzo dobrym stanie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. (...)
883 993...
883 993 111